نحوه تمیز کردن کابین دوش

نحوه تمیز کردن کابین دوش
توضیحات

بیشتر خانم های خانه دار وقتی نوبت به تمیز کردن خانه و شستشوی سطوح می رسد، از همه چیز ایراد می گیرند. اما چاره چیست؟ آیا تمیز کردن قسمت های مختلف خانه همچون حمام و اتاق ها بسیار دشوارتر از آن چیزی است که تصورش را می کنید؟ فقط کافیست کمی حوصله و زمان به خرج دهید. آن چه بیشتر از سایر اصول تمیز کردن خانه حائز اهمیت می باشد، پاک کردن لکه های آب از روی سطوح شیشه ای و کاشی های حمام است. کابین دوش های شیشه ای بیش از همه عناصر حمام در معرض دید و البته کثیف شدن هستند.

به خصوص وقتی حمام مستقلی برای میهمانان خود در نظر می گیرید، بایستی همه جوانب احتیاط و تمیزی را رعایت کنید. حمام هایی که به جای پرده های سنتی، از کابین دوش های شیشه ای استفاده می کنند، با رعایت اصولی بسیار ساده و سریع می توانند بسیار براق و تمیز به نظر برسند.

ما در این مطلب چند راه کار سریع برای تمیز کردن کابین دوش های شیشه ای با شما به اشتراک گذاشته ایم.صندلی ادری

 

راهکارهای تمیز کردن کابین دوش های شیشه ای حمام برای افرادی که سرشان شلوغ است

در ابتدا خبر بد اینکه در صورت انباشته شدن آب سخت و تجمع صابون بر روی سطوح شیشه ای، ممکن است لکه ها و آسیب های دائمی بر آن ها ایجاد شود. تمیزکاری در ظاهر این انباشتگی آلودگی را از بین می برد، اما آسیبی که ایجاد شده است را نه. به همین دلیل اولین و بهترین کار، جلوگیری از این اتفاق با پاک کردن سطوح بعد از هر بار استفاده از حمام به وسیله ی شیشه روب (وسیله ی سر لاستیکی که با آن شیشه را پاک می کنند) و پارچه ی میکروفایبر است.صندلی اداری

 

شستشوی کابین دوش شیشه ای

 

شیشه روب ها و پارچه های میکروفایبر برای تمیز کردن کابین دوش شیشه ای


شیشه روب وسیله ای است مانند برف پاک کن که یک دسته و یک تیغه ی لاستیکی مسطح و طویل برای پاک کردن یا زدودن لکه ها از روی سطح  کابین دوش دارد.


پارچه های میکروفایبر نیز ابزارهای مناسبی برای مبارزه بر علیه لکه های آب و تجمع صابون هستند و مزیت شان این است که می توان برای مکان های با دسترسی سخت مانند زیر دسته ی درب ها یا گوشه های تنگ از آن ها استفاده کرد.

بعد از پاک کردن سطوح شیشه ای کابین دوش ها، کارتان را با استفاده از یک شوینده به صورت روزانه تکمیل کنید. ما پیشنهاد می کنیم خانه خود را با شوینده های خانگی برق بیندازید. بهترین بخش تمیزکاری روزانه این است که بدون نیاز به تمیزکاری عمیق و خسته کننده، شیشه ها درخشان باقی می مانند.

تماس با لاریس