خرید کابین دوش حمام

خرید کابین دوش حمام

خرید کابین دوش چیست؟

 

خرید کابین دوش ،یک محفظه با پنل هایی در سمت عقب بوده و دارای انواع مختلفی است که در واقع اتاقکی است شیشه‌ای که در مدل ساده‌ی آن مستطیلی شکل است و تنها دارای دوش است. اما در مدل‌های پیشرفته‌تر دارای امکاناتی از قبیل دوش دستی، سیستم نمایش و کنترل دما، رادیو، تلفن، LCD نمایشی، ماساژور پا، سیستم‌های جکوزی، سونا، سیستم تهویه و سیستم نورپردازی LED سقفی و کناری است . لزومی ندارد که دیوارهای پشت کابینت را با کاشی و سرامیک تزئین کنید. خرید کابین های دوش را معمولا از مصالح بادوام و آکریلیکی می سازند که در برابر نفوذ آب نیز دوام بالایی داشته باشند.

 

آیا کابین دوش برای حمام خانه من مناسب است؟

 

کابین دوش برای حمام های عریض، انتخاب بسیار ایده آلی است. مهم ترین فاکتور، فضا است بنابراین باید اندازه کابین دوش را با ابعاد حمام خود تطبیق داده و همچنین استایل حمام را در نظر داشته باشید تا اطمینان حاصل کنید که کابین مناسب آن می باشد. پس از این انتخاب می توانی سایر اثاثیه حمام را نیز با یان کابین تطبیق دهید. درهای کابین دوش‌ها بیشتر به صورت کشویی و یا تاشو هستند زیرا فضای کمتری را اشغال می‌کنند اما با توجه به درخواست مشتری درهای محوری و لولایی نیز تولید می‌شود که این درها برای خانه‌هایی که فضای کافی برای باز و بسته شدن در دارند می‌تواند مناسب باشد.

برای حمام های کوچک

کابین های دوش که از شیشه در قسمت دیواره آنها استفاده شده، انتخابی ایده آل برای حمام های کوچک می باشند. به راحتی می توان این کابین ها را در گوشه ای از حمام تعبیه نمود و از درب های شیشه ای منحنی شکل در آن ها استفاده شده است. درب های کشویی این کابین ها می تواند تا حدودی در فضای حمام صرفه جویی نماید.

 

ویژگی های کابین دوش:

 

مقاوم در برابر آب، دارای قاب آلومینیومی جلا داده شده

شیشه با ضخامت پنج میلی متر، مورد بررسی قرار گرفته و دارای برچسب BS EN 14428

دوش دستی با کیفیت بالا

بدنه کروم با قابلیت تنظیم شش جتی

سردوش قابل تنظیم با دسته بالا رونده

دارای درب های کشویی

 

کابین دوش

 

کابین دوش برای حمام های متوسط و بزرگ

 

اگر می خواهید کابین دوش حمام در حمام به یک نقطه دید تبدیل شود، بهترین انتخاب استفاده از کابین های دوش مستطیلی با جداره شیشه ای است. درست است که نمای مستطیلی این کابین ها، فضای بسیاری را در حمام  اشغال می کنند اما درب های کشویی آن تا حدودی از اتلاف فضای کف حمام جلوگیری می کنند. این کابین ها برای حمام های معاصر که دارای اثاثیه براق و مدرن هستند، بسیار مناسب اند اما در عین حال برای حمام های سنتی نیز توصیه می شوند زیرا به زیبایی با خطوط کلاسیکی سِت می شوند.

 

ویژگی های کابین دوش برای حمام های بزرگ:

 

مقاوم در برابر آب ،دارای قاب آلومینیومی جلا داده شده

شیشه با ضخامت پنج میلی متر، مورد بررسی قرار گرفته و دارای برچسب BS EN 14428

دوش دستی با کیفیت بالا

بدنه کروم با قابلیت تنظیم شش جتی

سردوش قابل تنظیم با دسته بالا رونده

دارای درب های کشویی

 کابین دوش برای حمام های بزرگ

 

 

 

تماس با لاریس