دور دوشی حمام

دور دوشی حمام

 

دور دوشی کابین حمام از انواع تجهیزاتی است که نصب آن در آپارتمانهای کوچک امروزی طرفداران بسیاری پیدا کرده است. امروزه استفاده از دوردوشی در حمام رواج پیدا کرده است و متقاضیان زیادی دنبال استفاده از آن در فضای حمام خانه خود هستند.

بسیاری از افراد که به دنبال راهکاری لوکس و مدرن برای طراحی داخلی حمام می‌گردند با هزینه ای کاملا مقرون به صرفه می‌توانند با نصب یک دوردوشی به این هدف دست پیدا کنند. دوردوشی حمام به غیر از جذابیت و زیبایی ظاهری، از نظر بهداشتی و کاربردی هم گزینه ای عالی در بین مصالح ساختمانی مختلف برای حمام محسوب می‌شود.

کابین دوش شیشه ای با ایجاد محدوده شیشه ای برای ضلع‌های دوردوشی گذشته از زیبایی، در مقابل بیرون ریختن آب مقاوم هستند و کاربرد بهداشتی دارند. برای آشنایی با دوردوشی در کابین حمام و مزایای آن ادامه این مطلب از لاریس را دنبال کنید.

 

چرا از دور دوشی استفاده کنیم؟

دور دوشی یک محدوده با لبه بلند است که آب دوش در آن باز می‌شود و در محدوده دور دوشی باقی می‌ماند. استفاده از دور دوشی مانع از بروز رطوبت یا خیس شدن بخش های دیگر حمام و واحد مسکونی می‌شود. جنس پنل بالایی یا کف دور دوشی با توجه به بودجه و مشخصات طراحی داخلی می‌تواند از جنس پنل سرامیکی، سنگی، فلزی، اکریلیک و پلاستیک تولید شود.

دور دوشی و یا کابین دوش شیشه ای حمام فضایی است شیشه ای که در سرویس های بهداشتی قرار می گیرد و فضایی جداگانه برای استحمام ایجاد می کند. برای نصب دور دوشی از قطعات استیل استفاده می شود.

 

نصب دور دوشی حمام

گروه مشاوران لاریس از خبره ترین مجریان نصب انواع کابین حمام، کابین دوش شیشه ای و انواع دور دوشی بهره می‌برد. تمام متخصصان ما دوره‌های آموزشی و حرفه ای نصب کابین دوش را پشت سر گذاشته اند و در این امر مسلط هستند. جهت مشاوره و یا اطلاع از قیمت دور دوشی می توانید با مشاوران لاریس تماس بگیرید.

دوردوشی های حمام از سه بخش تشکیل می‌شوند:

  • پایه دور دوشی
  • پانل کف دور دوشی
  • لبه دور دوشی

در هنگام نصب دور دوشی لازم است راهاب و لوله های آن به شکل درستی نصب شوند تا در بلند مدت عملکرد مناسبی داشته باشند. نصب اشتباه و غیر دقیق می‌تواند باعث بروز مشکلاتی مثل نشت آب و رطوبت شود که در طول زمان باعث بروز مشکلات بهداشتی می‌شوند. استفاده از تجربه نیروهای متخصص و مجرب در نصب دور دوشی باعث می‌شود احتمال بروز مشکلاتی مثل نشت آب و رطوبت به حداقل ممکن کاهش پیدا کند.

 

مزیت های دور دوشی حمام

در آپارتمان های امروزی فضای کافی برای ایجاد فضای جداگانه برای استحمام وجود ندارد از این رو استفاده از دور دوشی و کابین دوش شیشه ای بهترین گزینه است.

مهم ترین مزایای استفاده از دور دوشی عبارتند از:

- رعایت اصول بهداشتی

- طرح های متنوع

- ابعاد متفاوت متناسب با فضای حمام

- قیمت مناسب

- سرعت در نصب کابین دوش شیشه ای

عواملی چون طرح دور دوشی خرید کابین دوش و یراق آلات کابین دوش حمام استفاده شده در نصب کابین دوش و ابعاد دور دوشی در تعیین سطح قیمت کابین دوش شیشه ای تاثیر گذار هستند. قبل از خرید دور دوشی حمام به این مسائل توجه کنید.

 

 

شرکت کابین دوش

تماس با لاریس